Info‎ > ‎

Medewerkers / Wie doet wat


naam contactgegevens functie deze persoon contacteren ivm:
Geert Verschaeren geert@tesvoc.be
0477/498843
Voorzitter

Algemene vragen Tesvoc
Bestuursaangelegenheden
Suggesties en klachten
Clubacties en activiteiten
Website en facebook publicaties
David Peters david@tesvoc.be
0478/270364
Secretaris
Algemene vragen en suggesties
inschrijvingen
Website en facebook publicaties
Verzekering en ongevallen
Organisatie eetdag
Anne Maes anne@tesvoc.be
0472/577.307
Penningmeester
Boekhouding
Sponsoring
Clubacties
Paula Van Sweevelt paula@tesvoc.be
0474/609920
Bestuurslid

Algemene vragen Tesvoc
Inschrijvingen
Clubacties en activiteiten
Tornooien 2 tegen 2
Ploegen academie en miniemen meisjes
Werner Vanderplanken werner@tesvoc.be
0477/635312
Bestuurslid Inschrijvingen Recreanten
Organisatie paastornooi - volleybalkamp
Ploegen recreanten Dames en Heren
Marc Goossens marc@tesvoc.be

Jeugdverantwoordelijke
Trainer jeugd U11    
Algemene vragen en suggesties
Jurgen Luyten Bestuurslid Algemene vragen en suggesties
Genia Vangenechten Bestuurslid,

Algemene vragen en suggesties
Organisatie eetdag
Bert Peeters Bestuurslid Website ontwerp en ondersteuning
Facebook ondersteuning
Ploeg Recreanten Heren




Marc Trainer Preminiemen  Trainingen en wedstrijden
Preminiemen Meisjes - Jongens
Robbe
Kato
Moranne
Trainers Academie en 2tegen2 Trainingen en wedstrijden
Academie en 2tegen2
Julien Trainer Kadetten Meisjes
Trainer Recreanten Heren
Trainingen en wedstrijden
Kadetten Meisjes
Recreanten Heren
Raf Trainer Recreanten Dames A
Trainingen en wedstrijden
Recreanten Dames A